Panele szklane do łazienki, kuchni i salonu

Mieszkańcy Gniezna mogą zamówić u nas panele szklane, które wyróżniają się estetyką na najwyższym poziomie. Z oferty skorzystać mogą także osoby z Wrześni, Konina oraz pobliskich miejscowości. Podstawowym zastosowaniem szklanych paneli jest pokrycie płaszczyzny ściany pomiędzy blatem roboczym a wiszącymi szafkami w kuchni i połaci ścian w łazience. Jednym zdaniem wszędzie tam, gdzie chcesz. Spełniają one funkcję zarówno ochronną, jak i estetyczną. Ponadto ich ogromną zaletą jest łatwość utrzymania higieny, dlatego panele szklane nadają się do kuchni oraz łazienki.

Staranne wykonanie – panele szklane Gniezno

Mamy do zaproponowania panele szklane w jednolitym kolorze, z nadrukiem UV, oraz zupełnie bezbarwne. Za ich pomocą można stworzyć interesujące aranżacje w wielu miejscach. Wszystkie podane przez nas rodzaje szkła dekoracyjnego są proste w montażu, pozwalają na przyklejenie bezpośrednio do ściany, albo ich przykręcenie. Panele komponują się idealnie również z pozostałymi produktami z naszej oferty. W przypadku łazienek warto zestawić je z blatami szklanymi lub lustrami o odpowiednim kształcie. Panele stosowane w salonie sprawdzą się natomiast świetnie w połączeniu z drzwiami i zabudowami wykonanymi z tego samego materiału. Dzięki temu możesz stworzyć spójną całość, pozwalając na idealne dopasowanie do aranżacji i metrażu konkretnego wnętrza.

Nietuzinkowe panele szklane

Oferowane przez nas panele szklane to niezwykle eleganckie rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w różnym stylu. Tego rodzaju dodatki podkreślają niepowtarzalny wystrój pomieszczeń i sprawiają, że prezentuje się bardzo efektownie. Panele szklane wykonujemy z materiałów, które pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów, co poza estetycznym wyglądem, zapewnia im trwałość oraz funkcjonalność. 

Glass-Kom – firma, której warto zaufać

Potrzebny Ci profesjonalny szklarz z Wrześni lub okolic, który sprawnie oraz starannie wykona Twoje zamówienie? Warto skorzystać z oferty naszej firmy. Firma Glass-Kom zapewnia wysokiej klasy wyroby ze szkła, realizujemy także lustra na wymiar i kabiny prysznicowe. Wszystko wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakości, ponieważ zadowolenie zamawiających to dla nas priorytet. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz firmy. W razie potrzeby służymy fachową poradą. Dopasujemy najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania oraz będzie dobrze komponowało się we wnętrzu.