Balustrady szklane

Nasza firma wykonuje balustrady szklane. Jednym z elementów wykończeniowych, jakie powinny się znaleźć na schodach, balkonach czy wysoko położonych tarasach, jest bez wątpienia balustrada szklana. Zabezpiecza ona nie tylko przed upadkiem, ale również stanowi element dekoracyjny. Szklana balustrada doskonale pasuje do wnętrz zaprojektowanych w stylu współczesnym i minimalistycznym, choć jest na tyle uniwersalna, że można korzystać z jej walorów właściwie wszędzie. Konstrukcję nośną stanowią połączone, w procesie laminowania dwie tafle szkła hartowanego. W ten sposób uzyskujemy bezpieczne laminowane szkło hartowane, które stosujemy do tego typu rozwiązań.

Balustrady szklane zapewniają bezpieczeństwo

Do innych zalet tego materiału należy zaliczyć również bezpieczeństwo, w przypadku rozbicia tafla nie rozpada się, zachowuje swoją ciągłą strukturę, na której uwidacznia się jedynie siatka pęknięć. Do mocowania tafli szkła używamy punktowych mocowań lub odpowiednich profili wykonanych z trwałej stali nierdzewnej, okucia te możemy również malować na różne kolory. Schody ze szklaną balustradą to doskonała inwestycja. 

Glass-Kom – pełen profesjonalizm

Interesują Cię balustrady szklane zewnętrzne lub wewnętrzne wykonane przez profesjonalistów? Skontaktuj się z naszą firmą. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i realizujemy je z najwyższą starannością. W naszej ofercie zamówić można również panele szklane oraz drzwi szklane. Jeśli potrzebny Ci doświadczony szklarz z Wrześni, doskonale trafiłeś! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych fachowych usług.

Zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie. Z chęcią pomożemy Ci dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Wszystkie dane znajdują się na naszej stronie internetowej.