Lustra na wymiar

Nasza firma z Wrześni oferuje profesjonalnie wykonane lustra. Z oferty skorzystać mogą również mieszkańcy Gniezna, Konina, Swarzędza oraz okolic. Wydawać by się mogło, że lustro to dodatek dekoracyjny jak każdy inny. Ale kto tak pomyśli, jest w błędzie! Ten element pełni bardzo ważne role, wszędzie tam gdzie jesteśmy. Przede wszystkim służy do przeglądania się, nie może go zatem zabraknąć w żadnym domu i mieszkaniu, ale także klubie fitness czy sali tanecznej. Ale to nie jedyne funkcje, jakie może spełniać i nie jedyne miejsca, gdzie może zawisnąć. 

Wyposaż swoje wnętrze – lustra na wymiar Gniezno

Niepozorne dodatki optycznie powiększają wnętrze i sprawiają, że wydaje się ono bardziej przestronne, niż jest w rzeczywistości. Ich niebanalny kształt, a także prostota wykończenia sprawiają, że są wprost doskonałe pod każdym względem. Takie są właśnie oferowane przez nas lustra na wymiar. To produkty, które łatwo utrzymać w czystości, a ich wielkość jest bardzo różnorodna. W ofercie firmy można znaleźć mnóstwo modeli luster, znacznie różniących się od siebie, ponieważ wykonujemy je na wymiar dopasowany do Twoich wnętrz i potrzeb.

Lustra z naszej oferty – szeroki wybór

Umieszczone naprzeciw okna doświetlą także pokój, czyniąc go jaśniejszym i bardziej przytulnym. Nie ma znaczenia, czy potrzebujecie produktu o klasycznych wymiarach i kształcie, prostokątnego, okrągłego, owalnego, małego czy takiego, który będzie zajmował całą ścianę, gładkiego, fazowanego – nasz zakład szklarski z pewnością je wykona. Tutaj wszystko zależy od Waszej wizji. Lustra tworzone są z materiałów, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Podczas pracy dużą uwagę przywiązujemy do estetyki wykonania oraz aktualnych trendów.

Przed dokonaniem zamówienia gwarantujemy dokładny pomiar, bezpłatnie!

Glass-Kom – dlaczego warto nas wybrać?

Firma Glass-Kom zapewnia fachową obróbkę szkła. Realizujemy także panele szklane oraz drzwi szklane. Wszystko wykonujemy z najwyższą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Pomożemy Ci zaaranżować wnętrze w elegancki sposób. Nasze produkty wyróżniają się również funkcjonalnością, ponieważ łatwo się je czyści. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam, by maksymalnie spełnić oczekiwania Klientów. 

Jeżeli potrzebny Ci doświadczony szklarz z Wrześni, zapraszamy do kontaktu! U nas możesz liczyć na profesjonalne doradztwo podczas realizacji zamówienia. Chętnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.