Drzwi i zabudowy szklane

Firma Glass-Kom wykonuje drzwi szklane – z oferty skorzystać mogą mieszkańcy Gniezna, Swarzędza i okolic. Drzwi i zabudowy szklane wykorzystywane są przede wszystkim do organizacji przestrzeni w biurach i sklepach. To właśnie dzięki nim można wykorzystać dużą powierzchnię i wydzielić pomieszczenie, czy podzielić je na mniejsze bardziej prywatne strefy, a jednocześnie nie tracić nic na otwartości przestrzeni. Zabudowy szklane również są coraz chętniej wykorzystywane do aranżacji i organizacji wnętrza domu, aby wydzielić osobne pomieszczenie. Co równie istotne, szkło jest bardzo proste w pielęgnacji. Wystarczą powszechnie dostępne środki chemiczne i podstawowe narzędzia, aby utrzymać ścianki w czystości przez jak najdłuższy czas. Regularne usuwanie zanieczyszczeń czy kurzu nie powinno wobec tego sprawić żadnych kłopotów pracownikom lub firmom sprzątającym. Do produkcji drzwi i zabudowy wykorzystujemy następujące rodzaje szkła:

  • przezroczyste – optycznie powiększa przestrzeń i doświetla pomieszczenie,
  • matowe – daje efekt lekkiego zamglenia, na jego powierzchni można wypiaskować dowolny wzór lub napis informacyjny.

Rzetelna oferta – drzwi szklane Gniezno

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju drzwi szklane. Wykonujemy drzwi przesuwne szklane oraz otwierane. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. U nas możesz zamówić drzwi szklane wewnętrzne i zewnętrzne. Zachęcamy do kontaktu z firmą w celu omówienia szczegółów. 

Nowoczesne drzwi szklane to świetny wybór. Podkreślą niepowtarzalny styl Twoich pomieszczeń i będą prezentowały się bardzo elegancko. Jeśli potrzebny Ci doświadczony szklarz z Wrześni, zapraszamy do skorzystania z oferty. Wśród naszych propozycji znajdują się również panele szklane. Zapewniamy korzystne ceny za nasze usługi.

Wyróżniamy się terminowością oraz dokładnością działań. Gwarantujemy również fachowe doradztwo. Posiadamy na swoim koncie wiele udanych realizacji, które obejrzysz na stronie internetowej. Z oferty Glass-Kom chętnie korzystają osoby indywidualne oraz firmy.